שלישיה בפעם הראשונה

הכל התחיל כאשר הגעתי לגיל 20, באותה השנה החלטתי לעבור מהורים ולגור לבד. התחלתי לחפש לעצמי דירה. מצאתי דירה קטנה להשכרה וקבענו פגישה עם הבעלים. זאת הייתה בחורה בת 27, היא סיפרה לי שהיא התחתנה עם השכן והן החליטו לגור אצלו ואת הדירה הזאת להשכיר. הדירה הייתה טובה, לכן החלטתי להסכים.

שבועה אחרי שעברתי לדירה החדשה, בעלת הדירה הזמינה אותי אליה. היא הציעה לנו לחגוג את החיים העצמאיים שלי. נכנסנו לדירה שלה, בעלה היה בעבודה, היא עשתה לי סיור בדירה שלהן והתיישבנו בסלון שלהם. כאשר כבר סיימנו שני בקבוקי יין היא הפילה את הפותחן מתחת לרגליים שלי. התכופפתי כדי להוציא אותו ובאותו הרגע הרגשתי שהיא מלטפת את התחת שלי. אני חייבת לציין שכאשר היא הזמינה אותי אני הייתי ישר אחרי מקלחת, לכן הייתי לבושה רק בחלוק ותחתונים. אז ברגע שהרגשתי את הנגיעות שלה ישר הסתובבתי והסתכלתי עליה. ראיתי את ההתרגשות בעיניים שלה בגלל התחת שלי והיין.

החלטתי לא להתנגד ופשוט לזרום, אמרתי לעצמי שצריך לנסות הכל בחיים שלנו. קירבת את התחת שלי אליה, היא הרימה את החלוק והורידה את התחתונים שלי. היא קיפלה אותי, פתחה את הטוסיק עם ידיים והכניסה את הלשון עמוק מאוד לתוך התחת. היא ליקקה את פי הטבעת שלי והכניסה אצבעות לתוכו, אז היא נשכבה על הרצפה והתחילה ללקק את הכוס שלי. כבר הייתי רטובה מאוד וברגע שקיבלתי את האורגזמה הראשונה שלה הרגשתי זין נצמד לחור תחת שלי. לא שמנו לב איך בעלה חזר מעבודה. הוא הסתכל עלינו הרבה זמן ואז נמאס לו והוא החליט להצטרף למשחקים שלנו. הוא כבר רצה להכניס לי, אבל היא עצרה אותו.

היא סימנה לו עם העיניים לחדר שינה, אז היא קמה, עזרה לי לקום ומשכה אותי לשם. בעלה כבר היה שם, הוא שכב על הגב וליטף את הזין שלו. היא התקרבה לשידה והוציאה משם חומר סיכה. אז היא קיפלה אותי על הצד של המיטה ומרחה אותו על התחת שלי. אז הוא קם והתקרב אלי מאחורה. הוא התחיל להכניס את הזין שלו לתוך התחת. היא נשכבה מקדימה ופתחה את הרגליים מול הפנים שלי. התחלתי ללקק אותה. הוא זיין אותי בתחת בזמן שאני פינקתי את אשתו עם הלשון שלי. אני והיא גמרנו ביחד, אבל הוא המשיך לזיין אותי בלי לגמור. אז היא שוב פעם התיישבה מתחתיי והתחילה ללקק את הביצים שלו בזמן שהוא זיין אותי. כמה דקות אחרי זה הוא התחיל למלות את התחת שלי בזרע, אז הוא הוציא אותו והכניס לתוך הפה של אשתו. היא התחילה למצוץ, בהתחלה רק הסתכלתי על זה ואז החלטתי להצטרף. מצצנו ביחד, והוא גמר פעם נוספת אחרי כמה רגעים.

ככה בסקס העברנו את כל הערב. אני מבקרת למפגש אינטימי אצלם בתדירות מאוד גבוהה. פעם אחד אפילו הזמנו את החבר שלי לאורגיה, אבל זה כבר סיפור אחר.