עוזר לבת החורגת להיכנס לעולם הדוגמנות

היכרתי את אשתי כשכבר הייתה לה בת די מבוגרת,התחברנו איתה די מהר. כיום היא בת 21 ,היא גדלה להיות נערה מאוד סקסית עם גוף מושלם. היא מתלבשת מאוד פרובוקטיבי ובזמן אחרון אני התחלתי לתפוס את עצמי במחשבות שבא לי לזיין אותה. אני מנסה לגרש את המחשבות האלה ,כי גם למרות שהיא בת חורגת זה עדיין לא נכון. לפני כמה ימים היא הגיעה אלי וביקשה עזרה, הציעו לה עבודה בדוגמנות , אבל הם רוצים תמונות ערום שלה והיא רוצה שאני יעשה ואותם.

זה היה נשמע לי חשוד , הסברתי לה שזה נשמע לי כמו צילומי פורנו. היא אמרה שלא אכפת לה להצטלם גם בפורנו. אני אישית ממש לא נגד פורנו ,אם היא רוצה אני לא התנגד. זה גם נותן לי סוף סוף לגיטימציה לראות אותה ערומה , כן המחשבה לזיין אותה שוב חזרה וכבר לא רציתי לגרש אותה.

הוצאתי את המצלמה שלי, היא התפשטה ,הגוף שלה פשוט הרג אותי,היה לי קשה מאוד לא לקחת אותה בכוח באותו רגע. עשינו מלא תמונות בתנוחות שונות, הזין עוד שניה היה מתפוצץ. ישר אחרי הצילומים הלכתי למקלחת להוריד את הזרע שלי עם המים.

כעבור יום היא נכנסה אלי לחדר, היא הייתה מאוד שמחה ממשהו.
-" מה קרה? למה את כזאת שמה?" -שאלתי אותה
-"התקבלתי לשם והם כבר נתנו לי צ'ק ראשון ואני רוצה להגיד לך תודה"

באתי לענות לה שאין בעד מה , אבל היא ירדה על ברכיים והתחילה להוריד את המכנס שלי.

-"מה את עושה? זה לא נכון"
-"אני יודעת שאתה רוצה אותי, נדלק אצלך אש בעיניים כל פעם שאתה מסתכל עלי"

הפסקתי להתנגד, היא צודקת,אני במאת רוצה אותה. היא הורידה את המכנסים שלי,הזין שלי כבר עמד. היא תפסה את הראש עם השפתיים והתחילה ללקק אותה. נקרעתי לשנים מבפנים, מצד אחד רציתי את זה כל כך הרבה זמן ,מצד שני זה היה כל כך לא נכון מה שעשינו.
ואז משהו נשבר מבפנים,הצד הטוב שלי נעלם, נשאר רק הגבר שרוצה לזיין. הקמתי אותה ,סובבתי עם הגב אלי וקיפלתי אותה על הכיסא. הכנסתי את הזין שלי לתוכה בכל הכוח והתחלתי לזיין אותה. היא צרחה, ביקשה שאני יזיין אותה יותר חזק. כבר אחרי כמה דקות לא יכולתי כבר להחזיק, סובבתי אותה עוד פעם וגמרתי על הפנים.

כבר כמה ימים עברו מאז,אנחנו עושים כאלו שום דבר לא קרה, לצערי אני לא יודע לאן הסקס המזדמן הזה יוביל את היחסים שלנו …