נערה חסרת בושה


נמאס לי מהכול. מונוטוניות כל יום איך בה לי משהו חדש, חוויות בלתי משוגעות. משהו אסור, מטורף. יום העבודה של יום שישי מגיע לסיומו, והמחשבות משגעות אותי.

אני יוצאת החוצה , ערב חם קיצי, יותר מידי חם. אני רוצה לים או לפחות להוריד את כל הבגדים המשרדיים האלה. בגלל המחשבה הזאת אני מתחילה להרגיש גירוד בין הרגליים. אבל בגלל המחשבה הבאה הלב שלי מתחיל לפעום בשיא המהירות. אנה זה! זה מה שאני צריכה. אני חוזרת לבניין, מחביאה את הלחיים האדומות שלי עם חיוך, משקרת למאבטח ששכחתי טלפון במשרד. עולה לקומה השניה ונכנסת לשירותים. עכשיו אפשר לנשום קצת כי בגלל המחשבות אני כמעט נחנקת. אסור להאט כי אחרת אני ישנה את דעתי. אני מרימה את החצאית שלי ומורידה את התחתונים וזורקת אותם לתיק שלי. אני לא מאמינה שאני עושה את זה. מסתכלת לתוך המראה ורואה שם בחורה ראויה שכל כך מקולקלת בפנים.

אני שוב פעם יוצאת החוצה, עכשיו הכל שונה. כל שאיפה של הרוח הביאה לי רגשות מטורפות. כאילו אלפי נשיקות מחסות את העור שלי. כל האנשים האלה ברחוב שעוברים לידי מתסכלים עליו ולא יודעים מה קורה אצלי בפנים.

אני רוצה לשתף את זה איתם, עם מישהו שידע להעריך את אומץ שלי. אני שולחת לו הודעה ואנחנו סוגרים על פגישה במקום הרגיל שלנו. זה דירה דיסקרטית במרכז תל אביב. אני לוקחת מונית, המחשבה על התגובה שלו משגעת אותי. אני תמיד הייתי בחורה טובה שלא עושה דברים משוגעים ועכשיו אני מסתובבת בעיר בלי תחתונים. ההרגשה הזאת שלא חוויתי אף פעם קורעת אותי מבפנים. ועכשיו אני צריכה מישהו שיכול להשתלט על הרגשות שלי, אחד שאיתו אני יוכל להשתחרר ולנעול את עצמי בתדמית של בחורה טובה.

הוא כבר מחקה לי בכניסה, אני מתקרבת אליו, הוא מנשק אותי ומחבק. הידיים שלו מחליקות למטה לכיוון הטוסיק שלי, הוא חייב להרגיש את זה! אני מרגישה את הבלבול שלו. הוא מסתכל עלי עם מבט מופתע וחרמן. אני מחייכת ומורידה את העיניים למטה. אף פעם לא יכולתי לעמוד במבט הפראי שלו. הוא תופס אותי ומכניס לתוך החדר מדרגות. ברגע שהדלת של מעלית נסגרה הוא הצמיד אותי לקיר ומנשק. היד שלנו ישר נכנסת מתחת לחצאית שלי. עכשיו הוא בטוח שאני בלי תחתונים.

אנחנו יוצאים ממעלית, הוא מחזיק אותי ביד בכוח, זה מרגיש כאילו הוא פוחד שאני יברח. נכנסים לדירה וסוגרים את הדלת. נכנסים לחדר, הוא שוב פעם מצמיד אותי לקיר. מסתכל בעיניים, מעביר עם אצבע על השפתיים שלי ויותר למטה על הצוואר. מנשק. לוחץ על השדיים. פותח את החולצה, יורד למטה ומוריד את החצאית. מנשק את הרגליים שלי ועולה למלה. מוריד את החולצה. שוב נשיקה. הוא מכניס את האצבעות לתוך השעירות שלי ותופס אותם. אצבעות של היד שהניה כבר נכנסות לתוך הכוס הרטוב שלי. הוא מתחיל לזיין אותי איתם לעט לעט מגביר את הקצב, עוד רגע ואני יגמור, אז הוא עוצר. יודע שאני במצב כזה מוכנה להכל. עושה צד החורה:

"זונה מופקרת" – מילים ראשונות הערב

אני מתקרבת אליו ויורדת על הברכיים, פותחת את המכנסיים ותופסת את הזין שלו עם הפה. מסתכלת לו ישר בעיניים ומלקקת אותו לכל האורך. בולעת אותו לגמרי ואז משחררת. הוא סוגר את העיניים ונראה משוחרר. אבל רק לכמה דקות.

הוא שוב פעם דוחף אותי, מרים ומסובב עם הפנים על השולחן. מוציא את החגורה מהמכנסיים שלו וקושר את הידיים שלי מאחורי הגב. אני כמעט חסרת עונים, אני אוהבת את הרגשה הזאת. אני נותנת לו את השליטה על עצמי, עכשיו הכל בידיים שלו. הוא אוהב לראות אותי נשלטת ככה. תופס את שדיים שלי ולוחץ חזק. הכוס שלי כבר בוער.

מצמיד אותי לשולחן ונכנס בתנועה אחד. עמוק, חזק, עד הסוף. מזיין אותי חזק, ככה שנהיה לי שחור בעיניים. אני לא מצליחה לזוז, הוא מרגיש את זה, עוצר לשניה. נותן לי רגע להנות. אבל לא הרבה כי הוא כבר בעצמו רוצה לגמור. תופס את השער שלי ומתחיל לזיין שוב פעם. אז אני מרגישה זרם חם בתוך הכוס שלי..