לבני נשים

נכנסתי לחנות הלבשה תחתונה כדי לבחור משהו יפה לחברה שלי.  הסתובבתי בחנות ואז התקרבה אלי מוכרת. היא הייתה צעירה, יפה, עם גוף טוב ורגליים ארוכות. ישר שמתי לב לניצוצות בעיניים שלה. 
-"אני יכולה לעזור לכם?" 
-"אני אני מנסה לבחור לבני נשים לחברה שלי, אבל אני לא בטוח שאני יודע מה המידה שלה בדיוק. את יודעת מה, נראה לי שיש לכם אותו גוף ומידות זהות" – אמרתי לה כאשר אני מבין שהיא שומעת את זה הרבה. 
-"אם זה ככה, אני יכולה להמליץ את הסט הזה" – היא הוציאה סט לבני נשים לבן סקסי
-"אני דואג שהמידה יכולה לא להתאים"
 -"זה מדיום, בדיוק המידה שלי"
-"אני לא יודע אם היא מדיום או לא…." -עניתי לה כאשר אני בודק עם העיניים את הגוף המושך שלה ואז זרקתי לה בלי תקווה מיוחדת – "אולי תוכלי למדוד את זה" 
העיניים שלה נפתחו ביחד עם השפתיים החושניות שלה, היא ליקקה אותם
-"סבבה" – היא ענתה להפתעתי -"אולי גם גרביונים?"
-"כן" – עניתי לה -"אלה יתאימו" – נתתי לה קופסא עם גרביונים לבנים 
היא לקחה הכל ונכנסה לתא מדידה. הסתובבתי עוד קצת בחנות.
-"אני מוכנה" – שמעתי מתא מדידה. התקרבתי ואת האמת, קשה לי להסביר את הרגשות שלי. כל הסט היה עליה פשוט מושלם.
-"את נראית ממש סקסי" – עניתי לה. זה גרם לה להסמיק.
היא הסתובבה עם הפנים למראה. ברגע שראיתי את התחת המדהים שלה הרגשתי תגובה ראשונה במכנסיים. התקרבתי אליה מאחורה צמוד עד כמה שיותר. הסתכלתי מעל הכתף שלה על המראה ואמרתי 
-"את האמת אני זוכר את גודל השדיים של החברה שלי לפי מגע. אפשר?" – ואז תפסתי את השדיים שלה ומחצתי בעדינות -"כן, הרגשה דומה מאוד. עדינות ורכות כמו שלה" – לחשתי לאוזן שלה. 
היא סגרה עיניים, פתחה את הפה והצמיד את התחת שלה אליי. הכנסתי ידיים מתחת לחזייה וליטפתי את השדיים שלה, בלי לשכוח כמובן את הפטמות שלה. אז נשכתי את האוזן שלה. היא סובבה את הראש אלי והתנשקנו. היא שמה ידיים על הצוואר שלי ואני שמתי ידיים על הטוסיק שלה. הסתכלתי דרך המראה על תחת שלה והבנתי שזה פשוט תחת מושלם. 
בינתיים היא כבר פתחה את הרוכסן והיד שלה כבר הייתה על הזין. היא סיימה את הנשיקה שלו, התיישבה על הספסל ולקחה את הזין לתוך הפה. שמתי ידיים על הראש שלה והתחלתי לעזור לה להיות בקצב מתאים. אני אוהב להכניס עמוק לתוך הגרון וזה בדיוק מה שניסיתי לעשות איתה. להפתעתי היא בלעה את הזין בקלות ולכל האורך. הבנתי שאני יכול להיות יותר קשוח. תפסתי את הראש שלה והתחלתי לזיין אותה בכל הכוח. היא ממש לא התנגדה ולפי הגניחות שלה היה אפשר לראות שהיא נהנית. גמרתי לה ישירות לתוך הגרון. היא בלע את הזרע ועוד המשיכה ללקק את הראש. 
-"טוב, בוא נבדוק מה יש לך בתחתונים" – אמרתי לה. התיישבי על הרצפה, זרקתי את הרגליים שלה על הכתפיים והזזתי תחתונים לצד. 
-"לא, לא. עדיף להוריד אותם. הם גם ככה רטובים וזה תחתונים לחברה שלך"
-"אל תדאגי, אני אקנה את הסט הזה בשבילך" – אמרתי וירדתי אל הכוס שלה. בהתחלה מצאתי דגדגן והתחלתי ללקק אותו. היא גנחה בשקט. אז ליקקתי אצבעות והכנסתי אותם לתוך החור שלה. זיינתי אותה ככה וליקקתי את הדגדגן. היא סגרה את הפה שלה עם יד אחת ועם יד שניה ליטפה את השדיים שלה. הגברתי מהירות ואחרי מספר רגעים היא קיבלה אורגזמה ראשונה. 
-"הגיעה הזמן של סקס אמיתי, תכינו אותו" – אמרתי לה וקמתי.הישר תפסה את הזין עם הפה. ברגע שהזין כבר היה מוכן שמתי אותה על ארבע והתחלתי לזיין מאחורה. תפסתי את השיער שלה,משכתי אותו לאחורה והגברתי את הקצב. לא רציתי לגמור בתוכה, לכן כאשר הגיעה הזמן שלי גמרתי על הגב שלי. 
יותר מאוחר כאשר שילמתי על הסט שמעתי ממנה
-"מה אתה עושה בערב? יש לי חברה שתשמח לחלוק איתנו מפגש אינטימי…."