חברים לכיתה

אנחנו למדנו איתה באותה הכיתה ואז פגשתי אותה מספר פעמים בפגישות מחזור. היא לא יצאה לי מהראש עוד מבית הספר. גבוהה, יפה, בלונדינית עם טוסיק מושך. כל בחור בכיתה שלנו בשלב כלשהו ניסה להתחיל איתה, אני כמובן הייתי ביניהם. היא הייתה מסרבת לכולם. אז היא התחתנה, משהו להסתדר בנישואים והיא נשארה לבד עם ילד. בכל פגישת מחזור זה היה נראה שהיא לא מזדקנת בכלל, היא הייתה יפה כמו תמיד ואני המשכתי לחשוב עליה. אז בגיל 35 נזכרתי בא שוב פעם והחלטתי לחפש אותה ברשתות חברתיות. מצאתי אותה די מהר, היא גם בקלות הסכימה לפגישה.

הגעתי עם הרכב לאסוף אותה מהבית. כאשר היא יצאה מהבית לא יכולתי להוריד ממנה את העיניים. היא הייתה לבושה במכנסיים קצרים, חולצה רגילה, אבל היה בא משהו מושך מאוד. הסתובבנו קצת בעיר, דיברנו על שטויות ואז נסענו אלי. בכניסה לבניין אני נותן לה להיכנס ראשונה כדי להנות ממרא המדהים של הטוסיק שלה. בבית כבר הכל מוכן. שמפניה, פרות, נשנושים שונים. אבל למרות כל הניסיון שלי וכל הטריקים היא לא שתתה יותר מידי ודי מוקדם עזבה הביתה. הלכתי לישון מאוכזב, אבל החלטתי לא לעזוב אותה בינתיים.

אחרי שיחות רבות ברשתות חברתיות הצלחתי להזמין אותה לדייט שני. הפעם היא הייתה לבושה בחצאית קצרה וחולצה. איך שגיליתי יותר מאוחר היא לא לבשה חזייה. לא שיניתי יותר מידי בדייט הזה, רק הוספתי נרגילה. אולי הוא עזר, אולי זה שזה היה דייט שני, אבל שעה אחרי זה ישבנו על נרגילה, שתינו אלכוהול והרגשנו קרובים הרבה יותר. ניסיתי לחבק אותה והיא לא התנגדה וזה אמר לי שהערב הזה לאט לאט הופך למפגש אינטימי.

אחרי כוסית נוספת השפתיים שלי מצאו את השפתיים שלה והלשון שלי חקר את הפה שלה. הרגשתי שהזין שלי מתחיל להגיב למה שקורה. הרמתי את החולצה שלה וסוף סוף הגעתי לשדיים שלה. הם לא היו גדולים במיוחד, אבל בצורה יפה ומאוד נעימים למגע. הפטמות שלה מהר מאוד התקשו בגלל האצבעות שלי. היא זרקה את הראש לאחורה ופלטה גניחה ארוכה. הורדתי את החולצה שלה והלשון שלי התחיל לטייל על הצוואר, על הפטמות ואפילו על הבטן שלה.

הרמתי את החצאית שלה ותפסתי את התחת שלה. היא חיבקה אותי ואני התחלת לחשוב איך להעביר הכל למיטה. איך קרה משהו מפתיעה, היא לקחה את היד שלי ושמה על הכוס שלה. הייתי קצת בשוק, אבל היא רק פתחה את הרגליים שלה עוד יותר. התחלתי בעדינות ללטף אותה דרך תחתונים, אבל היא כיוונה את הקצב ליותר מהיר ולחצה את היד שלי עוד יותר. "כן, היא מתגעגעת לסקס" – חשבתי לעצמי והחלטתי לקחת את הדברים לידיים שלי.

בתנועה אחד הורדתי את התחתונים שלה, הרמתי אותה ולקחתי למיטה. היא נשכבה על הגב עם עיניים סגורות, הרגליים מקופלות בברכיים נפתחו לצדדים. לא יכולתי לא לנצל את ההזדמנות, עליתי על המיטה והתנפלתי על הכוס שלה. היא צרחה כאשר הלשון שלי טייל על הכוס, אז מצאתי את הדגדגן והתחלתי ללקק אותו. הידיים שלי היו על התחת והפה שלי ניסה לענג אותה עד כמה שיותר. אבל אז היא עצרה אותי והידיים שלה התחילו בתנועות מדוקיות ללטף את הדרגדגן.

המראה של בחורה מאוננת לא יכלו להשאיר אותי רגועה. הורדתי את כל הבגדים שלי והתחלתי לעשות ביד. כמה רגעים אחרי זה הגוף שלה התחיל לרעוד, היא קיבלה את האורגזמה שלה. נהנתי מהמראה הזה ואז היא אמרה לי בשקט "תזיין אותי". לא היה צריך לבקשה פעמיים. העברתי על הכוס שלה עם היד וישר הכנסתי את הזין עמוק לכוס שלה. היא תפסה אותי עם הרגליים ונתנה לי לזיין אותי איך שאני רוצה. הפנים שלה עם עיניים חצי סגורות רק חרמנו אותי יותר ויותר. זה היה כל כך מהנה שלא חשבתי אפילו לשנות תנוחה. פשוט זיינתי אתה. אז היא תפסה אותי על התחת והוציא קולות שכבר שמעתי היום, היא גמרה בפעם נוספת. הייתי קרוב בעצמי והאורגזמה שלה קירבה אותי עוד יותר. הוצאתי את הזין וגמרתי על בטן שלה.

אחרי זה הייתה מקלחת, נשיקה על לחי וסמס אחרי זה "אל תתקשר אלי יותר"

נשים….לך תבין.